Najbliższa kolejka 14 |
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 105, wczoraj: 163
ogółem: 1 780 657
statystyki szczegółowe
|
W piątek odbyło się losowanie grup Turnieju w obecności przedstawicieli drużyn. Poniżej zamieszczamy podział na grupy i grafik.
REGULAMIN Turnieju zostanie zamieszczony w poniedziałek.
UWAGA - ostateczny termin wpłat za udział w Turnieju to środa 18 lipca. W przypadku braku wpłaty druzyna zostanie wycofana z turnieju a w jej miejsce pojawi się zespół z listy rezerwowej.
Więcej w rozwinięciu...
VIII TURNIEJ O PUCHAR PRZEZESA
LKS MASZYCANKA MASZYCE
22 lipca 2018 roku
GRUPA A
1. | BABIA GÓRA |
2. | BLANCOS |
3. | TSUNAMI |
4. | AVANT |
5. | PKS |
6. | SWARNY TEAM |
GRAFIK GRUPA A
ODPRAWA KIEROWNIKÓW DRUŻYN GODZINA 11.00
L.P. | GODZINA | MECZE | GOSPODARZE | GOŚCIE | WYNIK |
NIEDZIELA | |||||
| 11.30-11.50 | 1-2 | BABIA GÓRA | BLANCOS |
|
| 11.55-12.15 | 3-4 | TSUNAMI | AVANT |
|
| 12.20- 12.40 | 5-6 | PKS | SWARNY TEAM |
|
| 12.45- 13.05 | 1-3 | BABIA GORA | TSUNAMI |
|
| 13.10- 13.30 | 2-5 | BLANCOS | PKS |
|
| 13.35- 13.55 | 4-6 | AVANT | SWARNY TEAM |
|
| 14.00- 14.20 | 1-5 | BABIA GÓRA | PKS |
|
| 14.25- 14.45 | 2-4 | BLANCOS | AVANT |
|
| 14.50- 15.10 | 3-6 | TSUNAMI | SWARNY TEAM |
|
| 15.15- 15.35 | 1-4 | BABIA GÓRA | AVANT |
|
| 15.40- 16.00 | 3-5 | TSUNAMI | PKS |
|
| 16.05- 16.25 | 2-6 | BLANCOS | SWARNY TEAM |
|
| 16.30- 16.50 | 4-5 | AVANT | PKS |
|
| 16.55- 17.15 | 2-3 | BLANCOS | TSUNAMI |
|
| 17.20- 17.40 | 1-6 | BABIA GÓRA | SWARNY TEAM |
|
MECZE PÓŁFINAŁOWE | |||||
| 17.50- 18.10 | AI-BII / BII-AI |
|
|
|
MECZ O 3 MIEJSCE | |||||
| 18.20- 18.40 |
|
|
|
|
FINAŁ | |||||
| 18.50-19.10 |
|
|
|
|
ROZDANIE NAGRÓD ZAKOŃCZENIE TURNIEJU GODZINA 19.20
VIII TURNIEJ O PUCHAR PRZEZESA
LKS MASZYCANKA MASZYCE
22 lipca 2018 roku
GRUPA B
1. | BABIA GÓRA II |
2. | ORANGE TEAM |
3. | JUTRZENKA |
4. | ALBATROS |
5. | PAWIANY |
6. | NIEZGRANI |
GRAFIK GRUPA B
ODPRAWA KIEROWNIKÓW DRUŻYN GODZINA 11.00
L.P. | GODZINA | MECZE | GOSPODARZE | GOŚCIE | WYNIK |
NIEDZIELA | |||||
| 11.30-11.50 | 1-2 | BABIA GÓRA II | ORANGE TEAM |
|
| 11.55-12.15 | 3-4 | JUTRZENKA | ALBATROS |
|
| 12.20- 12.40 | 5-6 | PAWIANY | NIEZGRANI |
|
| 12.45- 13.05 | 1-3 | BABIA GÓRA II | JUTRZENKA |
|
| 13.10- 13.30 | 2-5 | ORANGE TEAM | PAWIANY |
|
| 13.35- 13.55 | 4-6 | ALBATROS | NIEZGRANI |
|
| 14.00- 14.20 | 1-5 | BABIA GORA II | PAWIANY |
|
| 14.25- 14.45 | 2-4 | ORANGE TEAM | ALBATROS |
|
| 14.50- 15.10 | 3-6 | JUTRZENKA | NIEZGRANI |
|
| 15.15- 15.35 | 1-4 | BABIA GÓRA II | ALBATROS |
|
| 15.40- 16.00 | 3-5 | JUTRZENKA | PAWIANY |
|
| 16.05- 16.25 | 2-6 | ORANGE TEAM | NIEZGRANI |
|
| 16.30- 16.50 | 4-5 | ALBATROS | PAWIANY |
|
| 16.55- 17.15 | 2-3 | ORANGE TEAM | JUTRZENKA |
|
| 17.20- 17.40 | 1-6 | BABIA GÓRA II | NIEZGRANI |
|
MECZE PÓŁFINAŁOWE | |||||
| 17.50- 18.10 | AI-BII / BII-AI |
|
|
|
MECZ O 3 MIEJSCE | |||||
| 18.20- 18.40 |
|
|
|
|
FINAŁ | |||||
| 18.50-19.10 |
|
|
|
|
ROZDANIE NAGRÓD ZAKOŃCZENIE TURNIEJU GODZINA 19.20
Trątnowianka Trątnowice | 2:3 | Maszycanka Maszyce |
2018-11-10, 14:00:00 |
||
oceny zawodników » |
B-klasa » Kraków I | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Brak aktywnych ankiet. |