Najbliższa kolejka 14 |
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 123, wczoraj: 204
ogółem: 1 785 218
statystyki szczegółowe
|
GRUPY ELIMINACYJNE TURNIEJU MASZYCANKA CUP 2017
KATEGORIA „ORLIKI”
( Niedziela 05.03.2017 r. )
GRUPA „A”
1. MASZYCANKA MASZYCE w składzie : IGOR JAGŁA, JAKUB KRZTOŃ, OLAF TOMCZYK, WIKTOR OPALSKI, IGOR IBEK, KACPER KOPIJKA, KAROL ROSA.
TRENER : DANIEL PROCHAL.
2. GKS ŚWIT KRZESZOWICE w składzie : PIOTR ZIMOLĄG, KACPER PORĘBSKI, WIKTOR BARTOSIK, RADOSŁAW WALENTTIN, SZYMON KUBICA, MATEUSZ PIEKARCZYK, DAMIAN KOPIJKA, MICHAŁ KURSA.
TRENER : KRYSTIAN KOWALCZYK.
3. SANKOWIA SANKA w składzie : MARCEL KRZANIK, PAWEŁ PYTEL, KACPER FIBA, JAKUB KURDZIEL, OSKAR BAŁUSZEK, KONRAD SKALNY, PATRYK PALUS, KACPER SOLARZ, JAKUB GŁADYSEK, KACPER KONIK.
TRENER : MATEUSZ ŚLIWIŃSKI.
4. WKS PRZEBÓJ WOLBROM w składzie : JAKUB DUDZIŃSKI, KACPER ZIELIŃSKI, KACPER MOTYKA, MIŁOSZ SZYMCZYK, JAKUB WRÓBLEWSKI, MIŁOSZ DOMAGAŁA, WOJCIECH KWIECIŃSKI, JAKUB BRODA, DAMIAN GOCEK, KONRAD KUBIK.
TRENER : KAZIMIERZ MOTYKA.
GRUPA „B”
1. MASZYCANKA II MASZYCE w składzie : ALEKS MLONEK, ADRIAN DULIŃSKI, KACPER KOPIJKA, KAROL ROSA, KAMIL SOBOCIŃSKI, ARTUR SOBOCIŃSKI, IGOR TOMCZYK.
TRENER : DANIEL PROCHAL.
2. KS BRONOWIANKA KRAKÓW w składzie : JAKUB KSIĘŻYC, KAROL WILK, MICHAŁ FLORKIEWICZ, JAN PILCH, JULIAN ACHIMESCU, MATEUSZ PELC, JAKUB MULARCZYK, KAMIL BOROWIEC.
TRENER : SEBASTIAN LUTAK.
3. HAT-TRICK SKAWINA w składzie : PAWEŁ ŚWIDOWSKI, OLIWIER RATYŃSKI, MAKSYMILIAN STĘPKA, KASPER GOŁDA, SZYMON DROBOT, OSKAR SUKTA, KACPER KISŁOWSKI, MACIEJ SYLWESTROWICZ.
TRENER : SŁAWOMIR SUKTA.
4. TS SKALANKA SKAŁA w składzie : TOMASZ POPARDA, PATRYK BLASIŃSKI, KRYSTIAN WARDĘGA, RADOSŁAW NOWAK, KACPER MADEJSKI, MATEUSZ ZIARKOWSKI, SEBASTIAN ZIÓŁKOWSKI, TOMASZ STACH, KUBA ADAMEK, KAROL MAZUR.
TRENER : KONRAD BŁACHNO.
Więcej w rozwinięciu ...
GRAFIK TURNIEJU
FAZA ELIMINACJI
(Gramy 1 x 12 minut systemem każdy z każdym w swojej grupie. Do półfinałów awansują dwie pierwsze drużyny z każdej grupy. Zwycięscy półfinałów grają o pierwsze miejsce, przegrani półfinałów grają o 3 miejsce. Drużyny które w grupach eliminacyjnych zajęły trzecie miejsca grają o 5 miejsce, a drużyny które w grupach eliminacyjnych zajęły czwarte miejsca grają o 7 miejsce.)
L.P. | GODZINA | MECZE | GOSPODARZE | GOŚCIE | WYNIK |
1. | 8:30 | 1A-2A | MASZYCANKA | ŚWIT | 2-1 |
2. | 8:45 | 1B-2B | MASZYCANKA II | BRONOWIANKA | 1-6 |
3. | 9:00 | 3A-4A | SANKOWIA | PRZEBÓJ | 2-0 |
4. | 9:15 | 3B-4B | HAT-TRICK | SKALANKA | 1-2 |
5. | 9:30 | 1A-3A | MASZYCANKA | SANKOWIA | 1-0 |
6. | 9:45 | 1B-3B | MASZYCANKA II | HAT-TRICK | 1-6 |
7. | 10:00 | 2A-4A | ŚWIT | PRZEBÓJ | 1-1 |
8. | 10:15 | 2B-4B | BRONOWIANKA | SKALANKA | 4-1 |
9. | 10:30 | 2A-3A | ŚWIT | SANKOWIA | 2-0 |
10. | 10:45 | 2B-3B | BRONOWIANKA | SKALANKA | 4-1 |
11. | 11:00 | 1A-4A | MASZYCANKA | PRZEBÓJ | 1-2 |
12. | 11:15 | 1B-4B | MASZYCANKA II | SKALANKA | 0-5 |
TABELA GRUPA „A”
Lp. | Nazwa drużyny | Punkty | Bilans bramek |
1. | MASZYCANKA | 6 | 4-3 |
2. | ŚWIT | 4 | 4-3 |
3. | PRZEBÓJ | 4 | 3-4 |
4. | SANKOWIA | 3 | 2-3 |
TABELA GRUPA „B”
Lp. | Nazwa drużyny | Punkty | Bilans bramek |
1. | BRONOWIANKA | 9 | 13-3 |
2. | SKALANKA | 6 | 8-5 |
3. | HAT-TRICK | 3 | 8-6 |
4. | MASZYCANKA II | 0 | 2-16 |
PÓŁFINAŁY
( Gramy 1 x 12 minut )
13. | 11:35 | ZA1 – ZB2 | MASZYCANKA | SKALANKA | 2-3 |
14. | 11:50 | ZB1 – ZA2 | BRONOWIANKA | ŚWIT | 5-0 |
MECZE O MIEJSCA
( Gramy 1 x 12 minut )
L.P. | GODZ. | PARA | GOSPODARZE | GOŚCIE | WYNIK |
15. | 12:05
| Mecz o VII miejsce EA4 – EB4 | SANKOWIA | MASZYCANKA II | 3-0 |
16. | 12:20
| Mecz o V miejsce EA3 – EB3 | PRZEBÓJ | HAT-TRICK | 1-3 |
17. | 12:35
| Mecz o III miejsce P13 – P14 | MASZYCANKA | ŚWIT | 6-1 |
18. | 12:50
| Mecz o I miejsce Z13 – Z14 | SKALANKA | BRONOWIANKA | 1-1 karne 0-1 |
KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU MASZYCANKA CUP 2017 W KATEGORII ORLIKI :
KRÓL STRZELCÓW – JAN PILCH (BRONOWIANKA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – KAROL WILK (BRONOWIANKA)
Wręczenia nagród dokonał Prezes LKS Maszycanka Maszyce Tomasz Dudek
Turniej prowadził Mariusz Gajewski.
Trątnowianka Trątnowice | 2:3 | Maszycanka Maszyce |
2018-11-10, 14:00:00 |
||
oceny zawodników » |
B-klasa » Kraków I | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Brak aktywnych ankiet. |