piątek

Aktualności

GRUPY V TURNIEJU !!!

• autor: lksmaszyce, 2015-07-29 22:03

W dniu 28 lipca dokonano losowania grup Turnieju w obecności przedstawicieli drużyn. Wylosowane grupy zamieszczamy ponizej. Umieszczamy takze grafik Turnieju w rozwinieciu.
Regulamin Turnieju zostanie zamieszczony jutro.

GRUPA „D”

PROGRAM V TURNIEJU O PUCHAR PREZESA                      LKS MASZYCANKA MASZYCE ( 15.08 – 16.08.2015 r.)

REGULAMIN V TURNIEJU LETNIEGO

1.      Udział w Turnieju biorą jedynie niezrzeszone drużyny piłkarskie z terenu Powiatu Krakowskiego.

2.         W Turnieju może wziąć udział maksymalnie 16 drużyn ( decyduje kolejność zgłoszeń).

3.         Wpisowe do Turnieju wynosi 100 zł od drużyny.

4.         Drogą losowania zgłoszone drużyny będą podzielone na 4 grupy ( grupa A, grupa B, Grupa C, Grupa D).

5.         O końcowej kolejności miejsc w grupie decydują: punkty (3-zwycięstwo, 1 - remis, 0 - przegrana). W dalszej kolejności - mecz bezpośredni, w dalszej kolejności tabela - różnica bramek, bramki strzelone, losowanie.

5.         Mecze rozgrywane są na połowie boiska. Skład drużyny to 6 zawodników w polu plus bramkarz. Zmiany hokejowe.

6.      W rozgrywkach Turnieju obowiązują Przepisy Gry w Piłkę Nożną i Regulamin Rozgrywek Seniorów Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Wyjątkiem jest reguła pozycji spalonej która nie będzie respektowana w Turnieju.

7.      Turniej rozgrywany jest systemem " każdy  z każdym " w grupie 2 x 10  minut z przerwa maksymalnie 5 minut ,  I i II miejsca z grup awansują do ćwierćfinałow.

8. Ćwierćfinały, półfinały, mecz o 3 miejsce, mecz finałowy będą rozgrywane także 2 x 10 minut z przerwą maksymalnie 5 minut.

9.         Pary ćwierćfinałowe to zwycięzca z gr. A z drużyną która zajmie 2 miejsce w gr. C, zwycięzca z gr. B z drużyną która zajmie 2 miejsce w gr. D, zwycięzca z gr. C z drużyną która zajmie 2 miejsce w gr. A, zwycięzca z gr. D z drużyną która zajmie 2 miejsce w gr. B

10.       W przypadku remisu w regulaminowym czasie gry w meczach ćwierćfinałowych, półfinałowych, meczu o 3 miejsce i meczu finałowym będą egzekwowane po 3 rzuty karne, a w razie nie wyłonienia zwycięscy do pierwszej pomyłki.

11.      Każdy zawodnik jest zobowiązany posiadać dowód tożsamości lub legitymacje szkolną ( w przypadku osób poniżej 18 roku życia). W przypadku braku dokumentu tożsamości, sędzia zawodów nie dopuści zawodnika do gry. Osoby poniżej 18 roku życia winny przedstawić pisemną zgodę na udział w Turnieju od rodziców bądź prawnego opiekuna. Minimalny limit wiekowy to 14 rok życia.

12.       O konfrontacji ( sprawdzaniu tożsamości zawodnika) może poinformować sędziego zawodów kapitan drużyny tuż przed meczem i w trakcie meczu, lecz nie później niż przed gwizdkiem kończącym zawody. Sędzia jest zobowiązany natychmiastowo poinformować o tym fakcie kapitana drużyny przeciwnej.

13.       Jeden zawodnik może być przypisany tylko do jednej drużyny podczas trwania całego turnieju. W innym wypadku będą kary walkowerów i dyskwalifikacji drużyny.

14.      Każda drużyna może posiadać na liście zgłoszeniowej maksymalnie  12 zawodników.

15.       Lista zgłoszeniowa wraz z przypisanymi numerami zawodnikom jest wypełniana przez kierowników drużyn przed rozpoczęciem Turnieju.

16.      Podczas trwania zawodów obowiązują kary wykluczeń 2 i 5 minutowe, całkowite – za czerwoną kartkę. Otrzymanie czerwonej kartki w ramach akcji ratunkowej skutkować będzie odsunięciem winnego zawodnika od jednego spotkania (następnym w Turnieju). Natomiast przypadek czerwonej kartki otrzymanej na skutek brutalnej gry lub wysoce niesportowego zachowania zawodnika będzie rozpatrzony przez Organizatorów.

17.      Organizator zapewnia :

·        Porządek podczas trwania całego Turnieju,

·        Puchary dla pierwszych 4 drużyn Turnieju oraz dyplomy dla pozostałych drużyn,

·        Puchar dla najlepszego strzelca .

·        12 porcji posiłku regeneracyjnego ( kiełbaska z grilla)  dla drużyny, wydanych na podstawie tzw. „bloczków” wydanych przez Organizatora i przekazanych kierownikom drużyn

·        2 zgrzewki wody mineralnej dla drużyny

·        Znaczniki, kiedy zespoły przystąpią do gry w takich samych lub zbliżonych strojach

18.       Zespoły uczestniczące w Turnieju mają obowiązek :

·        Ubezpieczenia zawodników we WŁASNYM zakresie,

·        Posiadania jednolitych koszulek lub  t-shirt z czytelnym numerem na tyle koszulki różnym dla każdego zawodnika,

·        Utrzymanie trzeźwości swoich zawodników i osób funkcyjnych w czasie trwania Turnieju.

·        Posiadać osobę odpowiedzialną za zespół – tzw. „kierownika”

19.       Kierownicy drużyn zobowiązani są do :

·        podpisania oficjalnego egzemplarza Regulaminu,

·        dopilnowania wszystkich formalności,

·        odpowiedzialności za zachowanie się zawodników i kibiców drużyny w trakcie Turnieju i po jego zakończeniu

·        kontaktu z Organizatorem w celu otrzymywania bieżących informacji na temat Turnieju

20.       Drużynie wykluczonej z Turnieju, oraz drużynie która sama wycofała się z Turnieju nie przysługuje zwrot kosztów.

21.       Podpisanie Regulaminu Turnieju przez kierowników, oraz listy zgłoszeniowej przez zawodników oznacza zapoznanie się z niniejszym Regulaminem i jego akceptacje oraz przestrzeganie.