Maszycanka Maszyce - strona nieoficjalna

pon.

OBCHODY 30-LECIA KLUBU

• autor: lksmaszyce, 2014-08-18 22:42

W niedziele 17 sierpnia 2014 roku odbyły się główne obchody 30-lecia istnienia LKS „Maszycanka” Maszyce.

Na uroczystości przybyło wielu zaproszonych gości.

Najpierw o godzinie 10 w kościele parafialnym w Smardzowicach odbyła się Msza Święta w intencji wszystkich zawodników, działaczy i kibiców.

Później o godzinie 14 na boisku Klubowym była dalsza część obchodów.

Więcej w rozwinięciu…

Zaczęło się od przywitania wszystkich przybyłych gości i wymienienia sponsorów i osób wspierających Turniej i obchody 30-lecia.

Następnie były odznaczenia osób zasłużonych dla Klubu, a mianowicie :

• z ramienia Małopolskiego Związku Piłki Nożnej reprezentowanego przez Prezesa Podokręgu Piłki Nożnej Kraków Pana Jarosława Marfiaka nagrody otrzymali :

1. LKS Maszycanka Maszyce – Puchar z okazji 30-lecia Klubu, a także medal 90-lecia MZPN
  2. Krzysztof Cieślik – srebrną Odznake Honorową
  3. Szczepan Ibek i Artur Krzaczyński – brązową Odznake Honorową
  4. Tomasz Dudek, Mariusz Gajewski, Wojciech Sieńko i Ireneusz Tutka – Medal 90-lecia MZPN

• Z ramienia Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe reprezentowanego przez Pana Stanisława Marczewskiego nagrody otrzymali:

1. LKS Maszycanka Maszyce – Puchar z okazji 30-lecia Klubu
  2. Ryszard Łudzik, Marian Jacek Bryła, Marek Sieńko, Adam Kopijka, Ireneusz Tutka, Tomasz Dudek, Artur Krzaczyński, Dariusz Kopijka, Mariusz Gajewski , Antoni Karpała – złote Honorowe Odznaki LZS
  3. Wojciech Sieńko i Franciszek Jan Iżyk – srebrne Honorowe Odznaki LZS
  4. Szczepan Ibek, Piotr Ibek, Paweł Jaworski, Mateusz Małek, Piotr Karpała, Grzegorz Kiełtyka, Michał Bryła, Robert Kopijka, Jerzy Piechnik, Krzysztof Cieślik, Dawid Tomczyk, Łukasz Zdybał, Marcin Krztoń, Krzysztof Piekara, Łukasz Regulski, Grzegorz Dudek, Jarosław Kaleta, Mariusz Iżyk – brązowe Honorowe Odznaki LZS

• Z ramienia TS SKALANKA reprezentowanego przez Pana Stanisława Domagalskiego

• Z ramienia MKS SKAŁA 2004 reprezentowanego przez Włodzimierza Katarzyńskiego

• Statuetki od Prezesa LKS Maszycanka Maszyce Tomasza Dudka

1. Urząd Miasta i Gminy Skała,Antoni Karpała, Wojciech Sieńko, Stanisław Domagalski (prezes TS Skalanka) , Marcin Kostera, Mariusz Gajewski - za duże zaangażowanie w prace na rzecz Klubu

Po odznaczeniach nastąpiły okolicznościowe przemówienia. Głos zabrał Pan Burmistrz Miasta i Gminy Skała Tadeusz Durłak, Pan Prezes PPN Kraków Jarosław Marfiak, Prezes LKS Maszycanka Tomasz Dudek, a także Pan Stanisław Marczewski przedstawiciel Zrzeszenia LZS.

Następnie odbył się mecz oldboi LKS Maszycanka i LZS Skalanka który to wygrali gospodarze 3-2.

Był też występ reprezentacyjnej orkiestry z Cianowic, pokazy strażacki wykonane przez OSP Maszyce i OSP Szczodrkowice, wpisy do księgi pamiątkowej, a także konkursy dla dzieci i rodziców.

Następną atrakcją był bardzo emocjonujący Finał IV Letniego Jurajskiego Turnieju o Puchar Prezesa LKS Maszycanka który to wygrała drużyna TS SKALANKA FANI W. Po meczu nastąpiło wręczenie pamiątkowych dyplomów dla wszystkich uczestników Turnieju, a także Pucharów dla zwycięzców z rąk Pana Burmistrza Tadeusz Durłaka a także Pana Przewodniczącego Wydziału Gier PPN Kraków Kazimierza Śliwińskiego.

Następnie rozpoczęła się zabawa taneczna która trwała do samego rana. Gościom tego wieczory grał zespół muzyczny BARWA.

Zarząd LKS Maszycanka Maszyce serdecznie dziękuje za pomoc w organizacji Turnieju i obchodów 30-lecia Klubu współorganizatorom – LGD Jurajska Kraina i Panu Antoniemu Karpała.

Dziękujemy także sponsorom i osobą wspierającym Turniej, a mianowicie :

1. LGD Jurajska Kraina
  2. Firmie GIGA Internet
  3. Firmie U.W.K Antoni Karpała
  4. Firmie mięsno – wędliniarskiej Marek Bubka
  5. Firmie handlowo-usługowej DAKAR Sylwia Kafel
  6. Hurtowni piłkarskiej TIW SPORT
  7. Hurtowni piłkarskiej BRANDSPORT
  8. Firmie EURO-SORT Zdzisław Wawro
  9. Firmie MAR-FISH  Marek Piekara
  10. Pani Longinie Durłak

Dziękujemy także wszystkim którzy nie zostali wymienieni i uhonorowani a bardzo nam pomogli podczas organizacji i obsługi tych obchodów i zabaw tanecznych. Jesteśmy pewni, że ta nasza wspólna ciężka praca przyniesie oczekiwane owoce, a także sukcesy sportowe wszystkim drużynom piłkarskim Naszego Klubu.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Trątnowianka TrątnowiceMaszycanka Maszyce
Trątnowianka Trątnowice 2:3 Maszycanka Maszyce