Maszycanka Maszyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Sparta Skrzeszowice 2:3 Niedźwiedź II
Płomień Kościelec 3:0 Olimpia Czaple Wielkie
Słomniczanka II Słomniki 3:0 Agricola Klimontów
Milenium Radziemice 0:6 Orzeł II Iwanowice
Iskra Pałecznica 0:4 Novi Narama
Trątnowianka Trątnowice 2:3 Maszycanka Maszyce

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 240, wczoraj: 286
ogółem: 1 138 268

statystyki szczegółowe

Kalendarium

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

28

01-2019

pon.

29

01-2019

wtorek

30

01-2019

środa

Tabela B-klasy

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 12 31 10 1 1 49 - 12 +37
2.
herb
bz 12 31 10 1 1 47 - 10 +37
3.
herb
bz 12 26 8 2 2 41 - 15 +26
4.
herb
bz 12 25 8 1 3 36 - 13 +23
5.
herb
bz 12 22 7 1 4 40 - 22 +18
6.
herb
bz 12 17 5 2 5 18 - 25 -7
7.
herb
plus 12 16 5 1 6 24 - 28 -4
8.
herb
minus 12 13 4 1 7 29 - 36 -7
9.
herb
bz 11 13 3 4 4 20 - 31 -11
10.
herb
plus 12 13 4 1 7 10 - 27 -17
11.
herb
minus 12 8 2 2 8 23 - 37 -14
12.
herb
bz 12 4 1 1 10 14 - 42 -28
13.
herb
bz 11 2 0 2 9 8 - 61 -53

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
6 16 5 1 0 25 - 5 +20
2.
herb
6 15 5 0 1 23 - 5 +18
3.
herb
5 15 5 0 0 20 - 2 +18
4.
herb
6 15 5 0 1 18 - 4 +14
5.
herb
6 13 4 1 1 13 - 7 +6
6.
herb
6 10 3 1 2 21 - 10 +11
7.
herb
7 10 3 1 3 16 - 17 -1
8.
herb
6 7 2 1 3 13 - 22 -9
9.
herb
6 7 2 1 3 4 - 13 -9
10.
herb
6 5 1 2 3 13 - 17 -4
11.
herb
6 4 1 1 4 11 - 16 -5
12.
herb
5 1 0 1 4 5 - 16 -11
13.
herb
6 0 0 0 6 3 - 40 -37

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
6 16 5 1 0 29 - 6 +23
2.
herb
6 15 5 0 1 24 - 7 +17
3.
herb
6 12 4 0 2 19 - 12 +7
4.
herb
7 12 4 0 3 24 - 20 +4
5.
herb
6 11 3 2 1 18 - 10 +8
6.
herb
7 10 3 1 3 16 - 11 +5
7.
herb
5 6 1 3 1 7 - 9 -2
8.
herb
5 6 2 0 3 8 - 11 -3
9.
herb
6 6 2 0 4 6 - 14 -8
10.
herb
6 4 1 1 4 5 - 18 -13
11.
herb
6 3 1 0 5 10 - 20 -10
12.
herb
5 2 0 2 3 5 - 21 -16
13.
herb
6 0 0 0 6 3 - 26 -23

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Maszycanka MaszyceMaszycanka Maszyce 12 31 10 1 1 49 - 12 +37
2. Płomień KościelecPłomień Kościelec 12 31 10 1 1 47 - 10 +37
3. Orzeł II IwanowiceOrzeł II Iwanowice 12 26 8 2 2 41 - 15 +26
4. Słomniczanka II SłomnikiSłomniczanka II Słomniki 12 25 8 1 3 36 - 13 +23
5. Trątnowianka TrątnowiceTrątnowianka Trątnowice 12 22 7 1 4 40 - 22 +18
6. PolanowicePolanowice 12 17 5 2 5 18 - 25 -7
7. Novi NaramaNovi Narama 12 16 5 1 6 24 - 28 -4
8. Sparta SkrzeszowiceSparta Skrzeszowice 12 13 4 1 7 29 - 36 -7
9. Agricola KlimontówAgricola Klimontów 11 13 3 4 4 20 - 31 -11
10. Niedźwiedź IINiedźwiedź II 12 13 4 1 7 10 - 27 -17
11. Olimpia Czaple WielkieOlimpia Czaple Wielkie 12 8 2 2 8 23 - 37 -14
12. Iskra PałecznicaIskra Pałecznica 12 4 1 1 10 14 - 42 -28
13. Milenium RadziemiceMilenium Radziemice 11 2 0 2 9 8 - 61 -53

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Agricola KlimontówAgricola Klimontów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Sparta SkrzeszowiceSparta Skrzeszowice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Słomniczanka II SłomnikiSłomniczanka II Słomniki 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. PolanowicePolanowice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Płomień KościelecPłomień Kościelec 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Orzeł II IwanowiceOrzeł II Iwanowice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Olimpia Czaple WielkieOlimpia Czaple Wielkie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Niedźwiedź IINiedźwiedź II 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Novi NaramaNovi Narama 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Milenium RadziemiceMilenium Radziemice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Maszycanka MaszyceMaszycanka Maszyce 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Iskra PałecznicaIskra Pałecznica 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Trątnowianka TrątnowiceTrątnowianka Trątnowice 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213
1. Agricola Klimontów XXX - - - - 3:01:02:24:8 - - 2:41:8
2. Iskra Pałecznica1:2 XXX - 2:20:4 - - - - 1:3 - 4:13:4
3. Maszycanka Maszyce1:16:1 XXX - 5:1 - 7:1 - - 4:12:0 - -
4. Milenium Radziemice - - 0:6 XXX - 0:3 - 0:61:9 - 0:82:8 -
5. Novi Narama3:3 - - 4:0 XXX - 4:3 - 1:52:0 - 1:31:3
6. Niedźwiedź II - 1:01:8 - 1:0 XXX 0:20:2 - - 1:1 - -
7. Olimpia Czaple Wielkie - 3:1 - 1:1 - - XXX - - 1:12:54:52:4
8. Orzeł II Iwanowice - 7:03:0 - 0:1 - 5:4 XXX - 5:03:0 - -
9. Płomień Kościelec - 6:10:1 - - 3:03:03:2 XXX - 3:0 - -
10. Polanowice1:1 - - 7:1 - 1:0 - - 0:4 XXX - 3:11:0
11. Słomniczanka II Słomniki3:03:0 - - 5:2 - - - - 5:0 XXX - 4:0
12. Sparta Skrzeszowice - - 1:6 - - 2:3 - 2:20:3 - 0:2 XXX -
13. Trątnowianka Trątnowice - - 2:37:1 - 5:0 - 3:40:0 - - 4:2 XXX

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Trątnowianka TrątnowiceMaszycanka Maszyce
Trątnowianka Trątnowice 2:3 Maszycanka Maszyce
2018-11-10, 14:00:00
     
oceny zawodników »

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Zegar

Statystyki drużyny