Maszycanka Maszyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Sparta Skrzeszowice 2:3 Niedźwiedź II
Płomień Kościelec 3:0 Olimpia Czaple Wielkie
Słomniczanka II Słomniki 3:0 Agricola Klimontów
Milenium Radziemice 0:6 Orzeł II Iwanowice
Iskra Pałecznica 0:4 Novi Narama
Trątnowianka Trątnowice 2:3 Maszycanka Maszyce

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 230, wczoraj: 286
ogółem: 1 138 258

statystyki szczegółowe

Kalendarium

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

28

01-2019

pon.

29

01-2019

wtorek

30

01-2019

środa

Terminarz B-klasy

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
13  2018-11-10 Trątnowianka Trątnowice 2:3 Maszycanka Maszyce zobacz ›
13  Iskra Pałecznica 0:4 Novi Narama zobacz ›
13  Milenium Radziemice 0:6 Orzeł II Iwanowice zobacz ›
13  Słomniczanka II Słomniki 3:0 Agricola Klimontów zobacz ›
13  Płomień Kościelec 3:0 Olimpia Czaple Wielkie zobacz ›
13  Sparta Skrzeszowice 2:3 Niedźwiedź II zobacz ›
12  2018-11-03 Maszycanka Maszyce 2:0 Słomniczanka II Słomniki zobacz ›
12  Olimpia Czaple Wielkie 2:4 Trątnowianka Trątnowice zobacz ›
12  Novi Narama 1:5 Płomień Kościelec zobacz ›
12  Niedźwiedź II 1:0 Iskra Pałecznica zobacz ›
12  Agricola Klimontów Milenium Radziemice 17:00
12  Polanowice 3:1 Sparta Skrzeszowice zobacz ›
11  2018-10-28 Iskra Pałecznica 1:3 Polanowice zobacz ›
11  2018-10-28 Milenium Radziemice 0:6 Maszycanka Maszyce zobacz ›
11  Sparta Skrzeszowice 2:2 Orzeł II Iwanowice zobacz ›
11  Płomień Kościelec 3:0 Niedźwiedź II zobacz ›
11  Novi Narama 4:3 Olimpia Czaple Wielkie zobacz ›
11  Słomniczanka II Słomniki 4:0 Trątnowianka Trątnowice zobacz ›
10  Polanowice 0:4 Płomień Kościelec zobacz ›
10  Olimpia Czaple Wielkie 2:5 Słomniczanka II Słomniki zobacz ›
10  Niedźwiedź II 1:0 Novi Narama zobacz ›
10  Trątnowianka Trątnowice 7:1 Milenium Radziemice zobacz ›
10  Orzeł II Iwanowice 7:0 Iskra Pałecznica zobacz ›
10  Agricola Klimontów 2:4 Sparta Skrzeszowice zobacz ›
2018-10-14 Sparta Skrzeszowice 1:6 Maszycanka Maszyce zobacz ›
Iskra Pałecznica 1:2 Agricola Klimontów zobacz ›
Niedźwiedź II 0:2 Olimpia Czaple Wielkie zobacz ›
Novi Narama 2:0 Polanowice zobacz ›
Milenium Radziemice 0:8 Słomniczanka II Słomniki zobacz ›
Płomień Kościelec 3:2 Orzeł II Iwanowice zobacz ›
2018-10-07 Maszycanka Maszyce 6:1 Iskra Pałecznica zobacz ›
Polanowice 1:0 Niedźwiedź II zobacz ›
Olimpia Czaple Wielkie 1:1 Milenium Radziemice zobacz ›
Trątnowianka Trątnowice 4:2 Sparta Skrzeszowice zobacz ›
Orzeł II Iwanowice 0:1 Novi Narama zobacz ›
Agricola Klimontów 4:8 Płomień Kościelec zobacz ›
2018-09-30 Płomień Kościelec 0:1 Maszycanka Maszyce zobacz ›
Iskra Pałecznica 3:4 Trątnowianka Trątnowice zobacz ›
Sparta Skrzeszowice 0:2 Słomniczanka II Słomniki zobacz ›
Novi Narama 3:3 Agricola Klimontów zobacz ›
Niedźwiedź II 0:2 Orzeł II Iwanowice zobacz ›
Olimpia Czaple Wielkie 1:1 Polanowice zobacz ›
2018-09-23 Maszycanka Maszyce 5:1 Novi Narama zobacz ›
Agricola Klimontów 3:0 Niedźwiedź II zobacz ›
Trątnowianka Trątnowice 0:0 Płomień Kościelec zobacz ›
Orzeł II Iwanowice 5:0 Polanowice zobacz ›
Słomniczanka II Słomniki 3:0 Iskra Pałecznica zobacz ›
Milenium Radziemice 2:8 Sparta Skrzeszowice zobacz ›
2018-09-15 Niedźwiedź II 1:8 Maszycanka Maszyce zobacz ›
Płomień Kościelec 3:0 Słomniczanka II Słomniki zobacz ›
Polanowice 1:1 Agricola Klimontów zobacz ›
Orzeł II Iwanowice 5:4 Olimpia Czaple Wielkie zobacz ›
Iskra Pałecznica 2:2 Milenium Radziemice zobacz ›
Novi Narama 1:3 Trątnowianka Trątnowice zobacz ›
2018-09-08 Maszycanka Maszyce 4:1 Polanowice zobacz ›
Trątnowianka Trątnowice 5:0 Niedźwiedź II zobacz ›
Olimpia Czaple Wielkie 4:5 Sparta Skrzeszowice zobacz ›
Milenium Radziemice 1:9 Płomień Kościelec zobacz ›
Agricola Klimontów 2:2 Orzeł II Iwanowice zobacz ›
Słomniczanka II Słomniki 5:2 Novi Narama zobacz ›
2018-09-05 Orzeł II Iwanowice 3:0 Maszycanka Maszyce zobacz ›
Polanowice 1:0 Trątnowianka Trątnowice zobacz ›
Novi Narama 4:0 Milenium Radziemice zobacz ›
Agricola Klimontów 1:0 Olimpia Czaple Wielkie zobacz ›
Niedźwiedź II 1:1 Słomniczanka II Słomniki zobacz ›
Iskra Pałecznica 4:1 Sparta Skrzeszowice zobacz ›
2018-09-01 Maszycanka Maszyce 1:1 Agricola Klimontów zobacz ›
Olimpia Czaple Wielkie 3:1 Iskra Pałecznica zobacz ›
Sparta Skrzeszowice 0:3 Płomień Kościelec zobacz ›
Milenium Radziemice 0:3 Niedźwiedź II zobacz ›
Słomniczanka II Słomniki 5:0 Polanowice zobacz ›
Trątnowianka Trątnowice 3:4 Orzeł II Iwanowice zobacz ›
2018-08-26 Maszycanka Maszyce 7:1 Olimpia Czaple Wielkie zobacz ›
Agricola Klimontów 1:8 Trątnowianka Trątnowice zobacz ›
Orzeł II Iwanowice 3:0 Słomniczanka II Słomniki zobacz ›
Polanowice 7:1 Milenium Radziemice zobacz ›
Novi Narama 1:3 Sparta Skrzeszowice zobacz ›
Płomień Kościelec 6:1 Iskra Pałecznica zobacz ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Trątnowianka TrątnowiceMaszycanka Maszyce
Trątnowianka Trątnowice 2:3 Maszycanka Maszyce
2018-11-10, 14:00:00
     
oceny zawodników »

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Zegar

Statystyki drużyny